www.nonstopodtahy.cz Nonstop odtahy

Ekologická likvidace vozidla

Naše firma Vám nabízí řešení, jak se dle současně platného zákona zbavit svého dosloužilého vozu – autovraku. Pojízdné či nepojízdné vraky jsou nejen nevzhledné pro své okolí, ale především ničí životní prostředí. Z takovýchto autovraků mohou vytékat nebezpečné provozní kapaliny, které mohou mít ekologické následky. Proto je ekologická likvidace autovraků tolik důležitá a v poslední době velmi aktuální.

Volejte nonstop na telefon +420 732 207 338.

AKCE: Ekologická likvidace vozidel ZDARMA včetně odtahu ZDARMA a za auta pro nás zajímavá odměna až 15.000 Kč na ruku — protokol o ekologické likvidaci Vám vystavíme ihned při převzetí auta.

Ekologická likvidace

Jak probíhá ekologická likvidace vozidel:

Odvoz autovraků.

Vaše dosloužilé vozidlo převezme náš pověřený pracovník odtahové služby. Vyplní s Vámi předávací formulář k vozu. Zajistíme komplexní služby v oblasti ekologická likvidace vozidla, počínaje odtahem Vašeho vozu až po předání potřebných dokladů, které jsou nutné k vyřazení tohoto vozu z registru vozidel.

Co je potřeba k likvidaci vozidla:

Pokud jste fyzická osoba, potřebujete mimo automobilu velký technický průkaz (kopie). Pokud je vlastníkem autovraku firma – právnická osoba, pak je potřeba mimo automobilu velký technický průkaz (kopie), platný výpis z obchodního rejstříku nebo potvrzení o přidělení IČ a razítko firmy. Pokud vozidlo nepředává z nějakých důvodů majitel vozidla, pak je potřeba plná moc, která Vás majitelem pověřuje k úkonu předání vozidla k ekologické likvidaci vozidla a platný občanský průkaz.

Ekologická likvidace vozidel – Praha

Ekologická likvidace vozidel je možná po celé Praze a jejím okolí.

Volejte nonstop na telefon +420 732 207 338.Myslíme i na přírodu

Vážíme si přírody a chceme, aby zůstala stejně pěkná i do budoucnosti. Při své práci se proto snažíme jednat tak, aby dopad naší činnosti na okolí byl co nejmenší. I drobnosti jako volba kratší trasy nebo ekologický styl jízdy v součtu naší přírodě pomáhá víc, než se může zdát.

Právní ochrana

Přepravovaná vozidla a posádky vozidel jsou pod právní ochranou pojišťovny.

Pojištění

V ceně odtahu je zahrnuto pojištění vašeho nákladu u pojišťovny. Naše vozidla mají zákonné a havarijní pojištění.
NONSTOP odtahy | +420 732 207 338 | info@nonstopodtahy.cz | Ceník služeb | Mapa stránek Nahoru
Službu likvidace autovraků zajišťujeme ve spolupráci se společností AB Metal Recycling s.r.o.,která je oprávněná nakládat s autovraky pod Čj.3233/ZZ/11 vydaného 13.10.2011.

kontakt